MALÝ ROZCESTNÍK PRO RYCHLÝ VÝBĚR JÍZDNÍCH ŘÁDŮ

Jízdní řády online na webu linka 921 platná od

10.6.2017  30.6.2017

Jízdní řády online na webu linka 921 platná od

1.7.2017 – 3.9.2017

Jízdní řády online na webu linka 821 platná od

1.7.2017 – 3.9.2017

Na konci stránky si vyberete kompletní jízdní řády ve formátu PDF + nový letní leták s jízdními řády k vytištění.

České Budějovice – Český Krumlov – Vyšší Brod – Lipno nad Vltavou – Horní Planá – Nová Pec

Linka číslo 320921

Platné od 10.6.2017 do 30.6.2017

TIP:

Rozsáhlé jízdní řády je možno na mobilních zařízeních posouvat i horizontálně.

směr Vyšší Brod

směr Boršov n.V.
směr Vyšší Brod — směr Boršov n. V.
 spoj 1
3456+
10
 spoj 3
34567
10
 AEx 1057
vlak
6+R
  spoj 2
34567
10
  spoj 88
34567
10
AEx 1058
Vlak
6+R
11:18České Budějovice, Nádraží , příjezd(20:20
IČeské Budějovice,,aut.nádr.,~18:54
8:2016:45IBoršov n.Vlt.,,žel.st11:44~18:32
8:2216:47IBoršov n. Vlt., podjezd~~I
8:2416:48IBoršov n.Vlt.,,U Mostu~~I
I16:50IBoršov n.Vlt., Březí~~I
8:3917:05IZlatá Koruna)11:34~I
8:4517:1011:53Zlatá Koruna, Letná~~18:06
~~IZlatá Koruna, Rájovx11:30x20:00I
8:5517:20IČeský Krumlov, Sv. Trojice11:2419:54I
~~12:02Český Krumlov, žel.st.~~17:59
§9:0117:25IČeský Krumlov, Špičák§11:2119:51I
~~IČeský Krumlov, Dobrkovice~~I
§ 9:0417:30IČeský Krumlov, Horní Brána§11:1819:48I
~~IČeský Krumlov, Spolí, kemp~~I
§9:0717:35IČeský Krumlov, Plešivec~~I
~~IČeský Krumlov, Rechle§11:1619:46I
Ix17:44IVětřní závodIx19:37I
IIIVětřní, Dobrnéx11:07x19:33
9:2217:50IVětřní, Hašlovice, rozc.11:0319:31I
Ix17:55IVětřní, Zátoňské Dvoryx10:58x19:26I
9:3017:57IVětřní, Branná10:5619:24I
x9:38x18:02IRožmberk n.Vlt.,,Studenec, rozc.x10:48x19:19I
9:4218:05IRožmberk n.Vlt.,,nám.10:4019:17I
9:4918:15IDolní Dvořiště, rozc. Rožmberk, 4.0x10:31x19:08I
x9:51x18:20IVyšší Brod, Herbertovx10:29x19:06I
9:5618:22IVyšší Brod, nám.10:2719:03I
9:5818:24IVyšší Brod, klášter10:2619:01I
10:0418:30ILoučovice10:2218:55I
x10:06x18:32ILoučovice,,pila10:21x18:53I
x10:07x18:33ILoučovice, Svatý Prokop10:19x18:51I
x10:09x18:37ILipno n. Vlt., žel.st.10:18x18:49I
10:1018:38ILipno n. Vlt., přehrada10:1718:48I
10:1118:39ILipno n. Vlt., přístaviště10:1618:47I
10:1318:40ILipno, n.Vlt., lanovka10:1418:45I
IKájov, Staré DobrkoviceI
12:24Hořice na Šumavě17:35

České Budějovice – Český Krumlov – Vyšší Brod – Lipno nad Vltavou – Horní Planá – Nová Pec

Linka číslo 320921

Platné od 1.7.2017 do 3.9.2017

TIP:

Rozsáhlé jízdní řády je možno na mobilních zařízeních posouvat i horizontálně.

směr Vyšší Brod

směr Boršov n.V.
směr Vyšší Brod — směr Boršov n. V.
BUS5
spoj 5
X6+78
BUS11
spoj 11
3456+78
BUS7
spoj 7
6+78
BUS 77
spoj 77
X78
BUS13
spoj 13
X6+78
AEx 1057
vlak
6+R
 BUS14
spoj 14
X6+78
BUS12
spoj 12
3456+78
BUS6
spoj 6
6+78
BUS4
spoj 66
X78
BUS8
spoj 8
X6+78
AEx 1058
Vlak
6+R
České Budějovice, Nádraží, Příjezd)20:00
11:18České Budějovice,,aut.nádr.,~18:54
7:208:2016:45IBoršov n.Vlt.,,žel.st11:4411:50~18:32
~8:2216:47IBoršov n. Vlt., podjezd~~~I
~8:2416:48IBoršov n.Vlt.,,U Mostu~~~I
~I16:50IBoršov n.Vlt., Březí~~~I
~8:3917:05IZlatá Koruna)11:34~~I
~8:4517:1011:53Zlatá Koruna, Letná~~~18:06
x7:35~~IZlatá Koruna, Rájovx11:30x11:33x19:40I
7:458:5515:2017:20IČeský Krumlov, Sv. Trojice11:2411:2719:34I
~~15:25~12:02Český Krumlov, žel.st.~~)14:33~17:59
§ 7:51§9:01§15:2817:25IČeský Krumlov, Špičák§11:2111:25)14:2919:31I
~~~~IČeský Krumlov, Dobrkovice~11:22~~I
§7:54§9:04§15:3117:30IČeský Krumlov, Horní Brána§ 11:18~)14:2619:29I
~~~~IČeský Krumlov, Spolí, kemp~~~~I
§7:58§9:07§15:3417:35IČeský Krumlov, Plešivec~~~~I
~~~~IČeský Krumlov, Rechle§ 11:16~)14:2319:27I
IIIx17:44IVětřní závodI~Ix19:17I
IIIIIVětřní, Dobrnéx11:07~x14:14x19:13I
8:129:2215:4617:50IVětřní, Hašlovice, rozc.11:03~14:1019:11I
x8:15Ix15:49x17:55IVětřní, Zátoňské Dvoryx10:58~x14:05x19:06I
8:209:3015:5317:57IVětřní, Branná10:56~14:0319:04I
x8:25x9:38x15:58x18:02IRožmberk n.Vlt.,,Studenec, rozc.x10:48~x13:58x18:59I
8:309:4216:0216:0218:05IRožmberk n.Vlt.,,nám.10:40~13:5513:5518:57I
8:399:4916:1216:1218:15IDolní Dvořiště, rozc. Rožmberk, 4.0x10:31~x13:46x13:46x18:48I
x8:41x9:51x16:15x16:15x18:20IVyšší Brod, Herbertovx10:29~x13:44x13:44x18:46I
8:439:5616:1716:1718:22IVyšší Brod, nám.10:27~13:4113:4118:43I
8:459:5816:1816:1818:24IVyšší Brod, klášter~13:3913:3918:41I
8:5110:1016:2416:2418:30ILoučovice~13:3313:3318:35I
x8:53x10:06x16:26x16:26x18:32ILoučovice,,pila~x13:32x13:32x18:33I
x8:55x10:07x16:27x16:27x18:33ILoučovice, Svatý Prokop~x13:30x13:30x18:31I
x8:57x10:09x16:29x16:29x18:37ILipno n. Vlt., žel.st.~x13:29x13:29x18:29I
8:5910:1016:3016:3018:27ILipno n. Vlt., přehrada~13:2813:2818:28I
9:0010:1116:3116:3118:39ILipno n. Vlt., přístaviště~13:2713:2718:27I
~~~~~IKájov, Staré Dobrkovice11:17~~~I
~~~~~12:24Hořice na Šumavě11:07~~~17:35
~~~~~IHořice na Šumavě, u hřbitova11:05~~~I
~~~~~IČerná v Pošumaví10:55~~~I
9:0210:1316:3316:3318:40ILipno, n.Vlt., lanovka~13:2513:2518:25I
9:0210:2016:3516:3518:40ILipno, n. Vlt., lanovka~13:2013:2018:22I
9:0710:2516:3716:3718:45ILipno n. Vlt., Kobylnice, chaty~13:1613:1618:18I
x9:15x10:33x16:45x16:45x18:53IFrymburk, U Lískovců~x13:08x13:08x18:10I
9:1710:3516:4616:4618:55IFrymburk~13:0613:0618:00I
x9:19x10:39x16:48x16:48x18:57IFrymburk, tábor~x13:05x13:05x18:07I
x9:24x10:45x16:53x16:53x19:00IFrymburk, Milná~x13:04x13:04x18:06I
x9:29x10:50x16:58x16:58x19:05IČerná v Pošumaví, Plánička~x12:58x12:58x18:00I
9:3010:5116:5916:5919:08IČerná v Pošumaví10:5512:5312:5317:55I
9:3017:0017:00IČerná v Pošumaví12:5312:5317:55I
9:3317:0317:0312:45Horní Planá,,žel.st.Černá v Pošumaví12:5012:5017:5217:04
9:3817:0517:05IHorní Planá,Hůrka na Šumavě12:4812:4817:50I
x9:40x17:06x17:06IHorní Planá,Karlovy Dvoryx12:47x12:47x17:49I
9:4217:0817:0812:55Horní Planá , příjezd12:4512:4517:47I
x9:44x17:10x17:10IHorní, Planá, Pernekx12:43x12:43x17:44I
x9:48x17:14x17:14IŽelnavax12:41x12:41x17:39I
9:5217:1817:1813:02Nová Pec12:3712:3717:3516:56
10:17Nová Pec, Jelení, Vrchy, odjezd12:2012:20

Horní Planá – Lipno nad Vltavou – Přední Výtoň, Sv. Tomáš – Vyšší Brod – Vyšší Brod, Studánky

Linka číslo 330821

Platné od 1.7.2017 do 3.9.2017

směr Vyšší Brod

 BUS 1
78A
Horní Planá8:20
Horní Planá,Karlovy Dvory8:24
Horní Planá,Hůrka na Šumavě8:22
Horní Planá,,žel.st.Černá v Pošumaví8:27
Černá v Pošumaví8:30
Černá v Pošumaví, Plánička8:33
Frymburk, Milná8:40
Frymburk, tábor8:43
Frymburk8:45
Frymburk, U Lískovců8:48
Lipno n. Vlt., Kobylnice, chaty8:58
Lipno n. Vlt.,,lanovka9:00
Lipno n. Vlt.,,lanovka9:05
Lipno n. Vlt., Přístaviště9:07
Lipno n. Vlt., Přehrada9:10
Přední Výtoň9:20
Přední Výtoň,Frýdava9:25
Přední Výtoň,,Sv.Tomáš9:40
Přední Výtoň,Frýdava9:55
Přední Výtoň10:00
Lipno n. Vlt., Přehrada10:10
Lipno n.Vlt.,,žel.st.10:11
Loučovice, Svatý Prokop10:12
Loučovice, Pila10:13
Loučovice10:14
Vyšší Brod, Čertova stěna rozc.10:16
Vyšší Brod, klášter10:21
Vyšší Brod, nám.10:23
Vyšší Brod, Studánky