Jedete Vltavu? Pojeďte s námi

 

Turistické autobusy JIHOČESKÉHO VODÁCKÉHO AUTOBUSU křižují břehy Vltavy mezi Boršovem nad Vltavou, Českým Krumlovem, Vyšším Brodem a Novou Pecí až 8x denně. Zastávky autobusů najdete v docházkové vzdálenosti většiny kempů a vodáckých půjčoven. Autobusy vás z kempu přepraví na důležitá nástupní místa a body Vltavy. Spojení vyhledáte nejen na našich stránkách, ale také na www.idos.cz , kde se Vám spoje zobrazí jako autobusová linka 320921.

Důležité rady, informace, odkazy

Přeprava sedících a stojících cestujících

Jízdenky se neprodávají s rezervací na konkrétní místo v autobuse. V eshopu lze zakoupit jízdenky pouze k sezení. V případě vyčerpání kapacity míst k sezení jsou přepravování cestující i na stání.

 

Přeprava skupin

Skupiny nad 10 osob jsou povinny mít předem zakoupenu jízdenku.  V případě, že nemáte možnost zakoupit si jízdenky předem, můžete využít bezplatné telefonické rezervace na čísle 601 221 771 denně od 8:00 do 20:00.

K odjezdu se dostavte o 5 – 10 minut dříve

Ať máte, či nemáte rezervaci, dostavte se na zastávky autobusů nejpozději 5 – 10 minut před odjezdem autobusu. Včasné odbavení je zárukou včasného příjezdu do cílového místa nejen pro vás, ale i pro další spolucestující vodáky.

 

Přeprava zavazadel

Každý cestující má nárok na přepravu nejvýše jednoho spoluzavazadla na osobu (1 konev, 1 pár pádel, apod.). Počet celkově přepravených spoluzavazadel je limitován kapacitou úložného prostoru autobusů. V zavazadlovém prostoru lze přepravit pouze vyfouknuté a složené lodě a čluny.

 

Kde najdete zastávky

Nevíte kde hledat zastávku? Stačí si do svého chytrého telefonu stáhnout navigaci Vltava a rázem budete vědět, jakým směrem se máte vydat. Přesnou polohu zastávek vč. časů odjezdů najdete také na www.mapy.cz . K cestě na zastávky Vám také z vybraných kempů pomohou naše směrové cedule.

 

Buďte opatrní

Při pohybu na příjezdových cestách a přístupových cestách k autobusovým zastávkám dbejte zvýšené opatrnosti. V mnoha případech se pohybujete po místních komunikacích, kde během letní sezony bývá rušno. Dbejte nejen na svou bezpečnost, ale také na dodržování pravidel silničního provozu.

 

Nevyhovuje Vám jízdní řád, nebo je vás tolik, že zaplníte samostatný autobus?

Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, napište datum odkud kam a kolik osob potřebujete přepravit, připojte Vaše telefonní číslo a my se s Vámi do 24 hodin spojíme. Můžete nám také zavolat, na telefonní číslo 601 221 771.