5 let společné plavby podél Vltavy

Skupinová přeprava vodáků

JSTE SKUPINA, KTERÁ ZAPLNÍ SAMOSTATNÝ AUTOBUS?

Nebo se nechcete vázat na dopravu objednanou půjčovnami lodí a kempy? Nechte si přistavit autobus či mikrobus, kdy a kam potřebujete. A nejen pro cestu na začátek plavby. Zavezeme vás na všechna zajímavá místa v okolí Lipna a třeba i do historického Krumlova. Na vodu, na kola, v pohorkách, nebo jen tak. 

Na palubu autobusu se vleze 49 sedících a 20 stojících pasažérů, mikrobus pojme 15 sedících pasažérů. A pokud by to nestačilo, vypravíme vám další. Pro skutečně velké party máme speciální, kloubový autobus s kapacitou 130 osob. Disponujeme autobusy s jednorázovou kapacitou až 246 sedících a 180 stojících cestujících. 

Poptávku ale pošlete včas. Abychom vůbec měli volné kapacity a mohli vám nabídnout příznivou cenu.

Zlatá Koruna - Český Krumlov
Malebný úsek plavby na dohled
2 000,00
za autobus pro 49 osob

vč. přepravy vašich zavazadel

vč. DPH 21%

Privátní autobus pro 49 osob

Boršov nad Vltavou - Vyšší Brod
Z konce plavby na samotný začátek
4 230,00
za autobus pro 49 osob

vč. přepravy vašich zavazadel

vč. DPH 21%

Privátní autobus

Chcete přepravit z/na jiné místo? .

Stačí vyplnit poptávku, je to raz dva, dřív než byste pádlem do vody plácli.

Kompletní ceník skupinové přepravy vodáků

Další ceny za zajištění přepravy osob  podél Vltavy od Vyššího Brodu po Boršov zde.

Smluvní skupinovou přepravu vodáků poskytujeme za těchto podmínek

CENU VÁM SPOČÍTÁME NA MÍRU

Na základě zaslané poptávky vypočteme aktuální cenu za službu,. Cena se odvíjí od vytíženosti, od toho s jakým předstihem službu objednáte a podle místa odkud pro vás autobus budeme vypravovat. Výslednou cenovou nabídku obdržíte do 24 hodin od odeslání na váš email. 

POPTÁVEJTE PŘEPRAVU VČAS

Rozhodně nečekejte na poslední chvíli a rezervujte si autobus  s dostatečným předstihem. Necháte-li zajištění přepravy na poslední chvíli, může se stát, že autobus neseženete, nebo budete muset výrazně měnit své plány. A vy budete muset po řece pádlovat i zpátky. Což určitě nechcete.

PŘÍSTAVNÉ/ODSTAVNÉ

Pokud nástupní či výstupní místo leží mimo naše obvyklé trasy a dostupnost depa, účtujeme k ceně přepravy také poplatek za přistavení autobusu. Samozřejmě vás o něm budeme včas informovat v nabídce. 

STORNO POPLATKY

Zrušením objednané přepravy vznikají nepříjemnosti nám i vám. Proto případnému nehezkému dohadování předcházíme jasně stanovenými storno podmínkami.

Zrušení přepravy

30 a více dní předem 0 % z ceny objednávky

15 – 29 dnů předem 20 % z ceny objednávky

7 – 14 dnů předem 35 % z ceny objednávky

13 – 8 dnů předem 50 % z ceny objednávky

7 a méně dnů předem 100 % z ceny objednávky

Výše storno poplatku je vypočtena z celkové výše objednávky bez DPH., které je v zákonné sazbě následně k výši storno poplatku přičteno. Splatnost poplatku činí 7 dnů od data vystavení.

VŠECHNO MÁ SVÁ PRAVIDLA. CTĚTE JE, PROSÍM

  1. Rezervace není objednávka. Autobus můžete považovat za objednaný až ve chvíli, kdy vám rezervaci telefonicky a emailem potvrdíme spolu se sdělením čísla objendávky
  2. Buďte proto na příjmu. Rezervaci potřebujeme telefonicky ověřit. Pokud se vám nedovoláme, nepovažujeme rezervaci za kompletní.
  3. Autobusy zajíždí pouze do kempů a na místa, kde nehrozí jejich poškození. V opačném případě vám autobus přistavíme na nejbližší vhodné místo.
  4. Každé dítě musí v autobuse bezpodmínečně sedět na vlastní sedačce. Děti mladší 15 let během přepravy stát nesmí.
  5. Do autobusu si s sebou můžete vzít i spoluzavazadla (pádla, konve, batohy). Jenom myslete na to, že ani autobus není nafukovací a má své limity.
  6. V zavazadlovém prostoru autobusu přepravujeme pouze vyfouknuté lodě. Klasické lodě se bohužel na palubu autobusu nevejdou.
  7. Dodržujte domluvený čas odjezdu. Pokud už víte, že nestíháte, kontaktujte ihned naše dispečery. Jinak vám, bohužel, budeme muset naúčtovat poplatek 500 Kč za každých započatých 30 minut čekání.
  8. Pokud se k autobusu nedostavíte do 15 minut od času přistavení, vyhrazujeme si právo autobusem odjet a naúčtovat vám storno poplatek ve výši až 100 % ceny přepravy.
  9. Veškeré detaily o právech a povinnostech najdete ve všeobecných obchodních podmínkách.

VÝŇATEK Z OBCHODNÍCH PODMÍNEK

Rezervace/objednávky: info@vodackyautobus.eu

Do objednávky uvést: datum přepravy, odkud – kam, čas přistavení, počet osob, fakturační údaje, platný telefonní kontakt. Každá objednávka, kterou přijmeme je opatřena evidenčním číslem a kopie přijaté objednávky je zaslána zákazníkovi na email. Bez tohoto potvrzení nelze zaslaný email považovat za potvrzenou objednávku.

Potvrzená objednávka Je opatřena evidenčním číslem a zaslána na email zákazníka. Následně je zanesena tzv. do plachty. Odkaz na plachtu (objednávku v plachtě) obdrží zákazník na email. Nejpozději 12 hodin před odjezdem je záznam v plachtě opatřen jménem řidiče  a RZ vozidla, přiděleného k přepravě. Kontakt na řidiče není uveden – dohled nad přepravou provádí dispečer – kontakt na dispečera je uveden v plachtě.

Příplatky: objednávka autobusu méně jak 48 hodin před plánovaným odjezdem, nebo objednávka autobusu na termíny 21.6-23.6, 28.-30.6, 3.-6.7.2019: + 1 000 Kč vč. DPH.

Platba: převodem, může být vyžadována záloha 50% předem. Záloha musí být na účtu nejpozději 1 pracovní den před odjezdem, tak aby bylo možné platbu ověřit.  Zálohová platba může být vyžadována dle uvážení dodavatele, například u nových klientů. řidiče nelze provádět platbu za dopravu.

Storno podmínky: při stornu objednávky propadá záloha. Pokud je doprava/objednávka bez zálohy a je stornována méně jak 10 dnů před datem přepravy, storno poplatek 50% z ceny, nejméně však 1 000 Kč bez DPH, nejvýše pak 9 999 Kč bez DPH 21%.  Změna objednávky – čas Čas odjezdu je možné změnit po dohodě s dispečerem za předpokladu, že to harmonogram přeprav dovoluje. Zákazník bere na vědomí, že v případě změny času odjezdu nemusí být vyhověno zčásti, nebo zcela představám zákazníka a nemusí jí být vyhověno. O změnu času přistavení je nutné požádat emailem a připojit číslo objednávky.

Změna objednávky – místo Místo přistavení lze změnit pokud to harmonogram přeprav dovoluje. Zákazník bere na vědomí, že v případě změny nástupního místa může dojít ke změně ceny za přepravu. Změna nemusí být dopravcem schválena, případně může být změna místa upravena dle možností průjezdních profilů komunikaci (kam autobus zajede, kde se otočí atp. O změnu místa přistavení je nutné požádat emailem a připojit číslo objednávky. 

Nedodržení času odjezdu Autobus na místo odjezdu dorazí ve smluvený čas, nebo 15 minut před odjezdem. Čeká v místě odjezdu nejvýše 15 minut po tomto smluveném času. Pokud se nám nepodaří s klientem (objednavatel) spojit, z místa odjíždí a náklady s tím spojené jsou účtovány na vrub objednavatele. Pokud skupina k autobus přijde se zpožděním, jsme oprávněni účtovat poplatek 500 Kč za každých započatých 30 minut způsobeného zpoždění. Pokud má vozidlo v harmonogramu další přepravy a vznikem tohoto zpoždění je ohrožen včasný odjezd dalších skupin, má dispečer právo rozhodnout o zrušení takové zpoždění přepravy, uhrazená záloha v takovém případě propadá a objednávající ztrácí nárok na čerpání služby.

Domluvit si s námi můžete i jiné přepravy, nebo služby autobusové dopravy.