UŽÍVEJTE SI. A ŘÍZENÍ NECHTE NA NÁS

PŘIBLÍŽÍME VÁS NOVÝM ZÁŽITKŮM

Co kdybyste už nemuseli řešit manévry s přesunem na začátek plavby? Dumat, jak zpátky, až zakotvíte na poslední štaci? Taky nemusíte. Prostě nasedněte do vodáckého autobusu.

Podél Vltavy – mezi Vyšším Brodem a Boršovem – zajišťujeme a organizujeme společnou přepravu, tzv. vodácké autobusy od 31. 5. 2019 do 1. 6. 2019 pouze pro klienty (vodáky) našich partnerů z řad kempů, půjčoven lodí, hotelů, tábořišť (seznam zde). Vodácký autobus tato místa spojuje společně s důležitými zájmovými body plavby několikrát denně v ranních i odpoledních hodinách. Cestovat vodáckým autobusem můžete pouze na základě objednávky uskutečněné předem u našich partnerů, nebo on-line s platbou přes PayPal na našem webu. Vodácké autobusy jedou jen tehdy a jen na taková místa, kam má objednávku. Přepravu v žádném případě nelze hradit u řidiče autobusu. Objednat a zaplatit službu lze v kterékoli partnerské loděnici, kempu, hotelu a prostřednictvím rezervačního formuláře na jejich webových stránkách. Můžete využít také objednávky z nabídky na našich webových stránkách s platbou prostřednictvím PayPal.

PROMO KÓD

Objednali jste si služby u našich partnerů a obdrželi jste promo kód? Držíme vám místo. Rezervujte si kdy vás povezeme.

Ceník společné přepravy vodáckým autobusem

VODÁK mini
v plenkách, aneb vodácké dítě do 3 let
Zdarma
bez nároku na místo k sezení

Cena za osobu. Pouze v doprovodu dospělé osoby a bez nároku na vlastní místo k sezení. Cena platná pro objednávky na www.vodackyautobus.eu. Cena vč, transakčních poplatků.

VODÁK na stojáka
Přeprava vodáckým autobusem na stojáka
75 Kč
Za stojícího vodáka vč. DPH 21%

Cena za osobu. V nabídce pouze v ojedinělých případech tzv. na vyžádání. Cena platná pro objednávky na www.vodackyautobus.eu. Cena vč, transakčních poplatků.

VODÁK pes
přepravovaný vodáckým autobusem
50 Kč
za vodáckého psa. Vč. DPH 21%

Cena platná pro objednávky na www.vodackyautobus.eu. Cena vč, transakčních poplatků. Přeprava psů je omezena: max 2 psi na autobus.

Nevíte, zda váš poskytovatel vodáckých služeb má zajištěnu kapacitu pro své zákazník skupinovou přepravu vodáckým autobusem? Ověřte si to.

Odkud a kam můžete využít společnou přepravu vodáckým autobusem a jak je to daleko do kempu nebo k řece. To zjistíte na naší mapě.