5 let společné plavby podél Vltavy

Bezpečný autobus – mail ze dne 2.12.2019

Chtěli byste cestovat bezpečným autobusem?

Bezpečný autobus je takový autobus, kde se během přepravy cítíte pohodlně, obklopeni komfortem a nejmodernějšími bezpečnostními prvky.

IRISBUS ARWAY

Chtěli byste cestovat bezpečným autobusem?

Nabízíme vám Bezpečný autobus od BUS4U s.r.o. Zajistíme vám přepravu na školní výlety, exkurze, sportovní i jiné akce autobusem značky IRISBUS ARWAY vybavený těmi nejmodernějšími technologiemi za ceny srovnatelné s cestou autobusem bez bezpečnostních prvků. Jako bonus vám bude klidná cesta a čisté svědomí, že jste pro přepravu svou i svěřených dětí udělali naprosté maximum.

Výbava Bezpečného autobusu

  • 51 míst k sezení. Každé sedadlo je vybaveno samostatným bezpečnostním pásem, loketní opěrkou a možností polohovatelné úpravy opěrky sedadla
  • Lampičky na čtení nad každým sedadlem
  • 2 místa certifikovaná pro osoby upoutané na invalidní vozík
  • Elektrická zdvihací plošina pro snadný nástup a výstup osob se sníženou pohyblivostí, kočárek, nebo invalidní vozík
  • Klimatizace rozvedená po celém vozidle, s individuálním ovládáním u každého sedadla
  • TV a DVD audio systém
  • Palubní mikrofon
  • Prostorný zavazadlový prostor schopný pojmout výbavu k cestě na vodu i na hory

Připoutejte se, prosím

Bezpečnostní pásy jsou výrobci autobusů povinni instalovat do všech nových, dálkových, autobusů vyrobených po roce 2004. Jde o dvoubodové bezpečnostní pásy umístěné na každém ze sedadel. Jiné, než dálkové autobusy se standardně bezpečnostními pásy nevybavují.  Platí to i o skladbě vozového parku mnoha dopravců na českobudějovicku. V nabídce žádného z nich podobně vybavený a bezpečný autobus nenajdete. Nevěříte? 

Z ověřených databází víme, že dopravci např. StiBus, Petr Hencze, nebo Petr Chrastina, kteří často a rádi vozí právě možná i vaše děti, nedisponují moderními dálkovými autobusy. Průměrný věk vozidel je od 17 do 0 let, jedná se většinou o linkové meziměstské autobusy vyrobené bez bezpečnostních pásů.  

Nehazardujte s levnou cenou

Není nic neobvyklého, kdy přepravce přistavil starý, nevyhovující autobus s příslibem levné ceny za přepravu. Jde o oblíbenou taktiku s jediným cílem. Maskovat stáří a nevyhovující typ vozidla a to většinou hodně levnou cenou za přepravní služby. Mnohdy to projde a jediný efekt, který to má, je že podobnou nabídku dostanete i další rok, protože pokud chcete jezdit levně, není z čeho investovat. Pamatujte, že nízká cena na straně jedné, neznamená bezpečnou a pohodlnou cestu vás a dětí na straně druhé. Spíše to je naopak. Pro zajímavost, například dopravce StiBus nedisponuje ve vozovém parku žádným dálkovým autobusem vyrobeným po roce 2004 s bezpečnostními pásy. A jinak tomu není ani u dalších malých soukromých dopravců bez ohledu na velikost. Místní soukromníci mají autobusy v průměru 17 - 25 let staré.Bezpečný autobus v konfiguraci, jak vám zde byla představena, nemá v regionu žádný dopravce, ani ČSAD. Za zajímavost jistě stojí, že autobusy v této konfiguraci jezdí například jako školní busy po celé Francii. Je-li vám jedno, do jakého autobusu s dětmi nastupujete, pak se omlouvám za svou drzost, ale to raději použijte k cestě vlak. Pokud ale nechcete hazardovat a zajímá vás více, napište si nezávazně o další informace, kalkulaci ceny, nebo podrobnosti k nabídce. Nic vás to nebude stát, ale přesvědčíte se, zda je pro vás bezpečný autobus tím pravým autobusem k cestě za dobrodružstvím.

Chcete poptat přepravu Bezpečný autobusem? Napište emailem krátkou poptávku.

Josef Šelepa
Telefon: +420 773 957 720 Email: info@vodackyautobus.eu