5 let společné plavby podél Vltavy

Hotel U Martina

Hotel U Martina sídlí v zrekonstruované historické budově ze 13. století v malebném městečku Rožmberk nad Vltavou, mezi Českým Krumlovem a rakouskou hranicí.

Uprostřed jihošumavských lesů stojí v malebném rodišti pánů z Růže přímo na břehu řeky Vltavy náš rodinný hotel a tradiční restaurace U Martina s romantickým výhledem na hrdý hrad Rožmberk. Našim hostům po celý rok nabízíme jedinečnou možnost poznat poctivou kuchyni jižní Šumavy a regionální produkty stejně jako kvalitní ubytování
s dlouholetou tradicí v chráněné kulturní památce bývalé rožmberské konírny. V rámci našich služeb mají hosté hotelu U Martina k dispozici wellnes studio i hotelové infocentrum, jehož personál je vždy připraven pomoci Vám v plánovaní Vašich toulek jižní Šumavou.

Sportovně založení hosté při splouvání Vltavy a poznávání našeho regionu rovněž ocení naši půjčovnu lodí, raftů a elektrokol. Hotel nabízí po celou letní sezónu speciální pobytové balíčky pro náročné vodáky. Informace na webových stránkách hotelu. 

Hotel U Martina je jak ideální základnou pro turisty či rodiny s dětmi na poznávacích dovolených,tak díky kapacitě a službám i tím nejlepším místem
pro pořádání firemních akcí, teambuildingů a oslav. Hotel U Martina sídlí v zrekonstruované historické budově ze 13. století v malebném městečku Rožmberk nad Vltavou, mezi Českým Krumlovem a rakouskou hranicí.

Pokoje jsou vkusně zařízené a je v nich dostupné Wi-Fi připojení. Hotel U Martina má vlastní hlídané parkoviště, které je určené výhradně pro hosty hotelu. Kola, kanoe a rafty si lze pronajmout přímo v hotelu.

Hotel je držitelem certifikátu ŠUMAVA ORIGINAL PRODUKT.

2x Hotel U Martina Rožmberk Photographer: Libor Svacek; box@fotosvacek.cz; Mobile: +420 602428001
Hotel U Martina - Venkovní terasa pohledem z lodi

RYCHLÝ KONTAKT

Hotel U Martina, Rožmberk nad Vltavou 79, Tel: 777 173 112 (114)

info@hotelrozmberk.cz

www.hotelrozmberk.cz